Збільшення дальності радіозв'язку!!!
Об'єднання рухомих і стаціонарних радіомереж з допомогою RoIP шлюзів в єдину комплексну систему радіозв'язку з обміном даними за IP-протоколом, дозволяє реалізовувати можливості, які набагато перевищують традиційну голосовий радіозв'язок.
Принцип роботи RoIP шлюзу (Radio over Internet Protocol) полягає в тому, що аудіосигнали, що надходять з виходу аналогової радіостанції (радіоретранслятора або базової станції), перетворюються в пакетовані дані, відповідні протоколу IP, для їх передачі через інтернет. Застосування даного пристрою дозволяє забезпечити зв'язок через інтернет декільком групам радиоабонентов, підтримує зв'язок зі своїм ретранслятором, і в результаті збільшити дальність і розширити зону зв'язку.
Схема організації зв'язку:
На малюнку показана проста схема організації зв'язку, коли через інтернет взаємодіють два шлюзу RoIP-102, кожен з яких з'єднаний зі своїм ретранслятором. При цьому «радиоабоненты» групи А та групи В можуть спілкуватися кожен з кожним.
Дана схема побудови організації зв'язку показує, що сигнали НІГ передаються відразу і надійно, дозволяючи організувати голосовий зв'язок між кількома віддаленими мережами, минаючи великі відстані.
Для підключення більшої кількості радіостанцій використовуються шлюзи RoIP-302/ RoIP-302M, також вони мають можливість комутації радіомереж з GSM мережами. RoIP302 може підключати до 3 радіостанцій, що працюють одночасно на різних частотних діапазонах. Ці 3 радіостанції можуть бути налаштовані в одній або кількох груп для спілкування з іншою групою, яка визначається в іншому пристрої RoIP. Це дозволяє дуже гнучко формувати одну або декілька мереж RoIP.
Схема організації зв'язку:
За допомогою вбудованого GSM модуля і VoIP інтерфейсу RoIP-302 також може створювати голосові мости зв'язку між цими мережами.
Перевагами використання RoIP шлюзів є висока відмовостійкої , низькі втрати якості звуку , швидка реакція, а також легка установка і настройка.
- ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇВ системах теплопостачання повинен бути забезпечений облік теплової енергії і теплоносіїв, відпущених теплопостачальною організацією та спожитих абонентом (споживачем), відповідно до правил обліку теплової енергії вимогами, встановленими нормативно-технічними документами.Вузол обліку теплової енергії і теплоносіїв розміщується, як правило, на межі балансової належності між теплопостачальною організацією і абонентом, далі стоїть питання передачі буде приділятися розміру накопичених данихОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ