Продавець ТОВ КРІАТОН - Радіостанції Моторола, ретранслятори, антени, рішенння для промислового радіозвʼязку розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
42 відгуків
Атоматизація та радіозв'язок

Радіостанції

В різних умовах експлуатації,в залежності від рівня електромагнітних завад, рельєфу місцевості, наявності таких перешкод,як міська забудова, дерев - оптимальні радіостанції різної потужності і різних діапазонів частот. Не буває універсальних, «ідеальних» рацій, підходять для будь-яких умов експлуатації.
На сьогоднішній день радіостанції активно використовуються не тільки силовими структурами, МВС і МНС, будівельниками, геологами, спортсменами, дачниками, а так само любителями полювання і подорожей.
Одним словом, рації життєво необхідні в тих сферах людської діяльності, де потрібна чітка координація спільних дій і висока оперативність.
Наша компанія реалізує широкий асортимент рацій і радіостанцій головних лідерів світового ринку, таких, як: Motorola, Кenwood, Icom. У лінійці моделей запропоновані, як професійні прилади, так і для новачків – любителів.
Підбираючи модель рації наші фахівці, виробляють підбір згідно всім правилам, звертаючи увагу на всі критерії і побажання клієнта.

 

В разных условиях эксплуатации,в зависимости от уровня электромагнитных помех, рельефа местности, наличия препятствий таких,как городская застройка, деревьев - оптимальны радиостанции разной мощности и разных диапазонов частот. Не бывает универсальных, «идеальных» раций, подходящих для любых условий эксплуатации.
      На сегодняшний день радиостанции активно используются не только силовыми структурами, МВД и МЧС, строителями, геологами, спортсменами, дачниками, а так же любителями охоты и путешествий.
      Одним словом, рации жизненно необходимы в тех сферах человеческой деятельности, где требуется четкая координация совместных действий и высочайшая оперативность.
      Наша компания реализует широкий ассортимент раций и радиостанций главных лидеров мирового рынка, таких, как: Motorola, Кenwood, Icom. В линейке моделей предложены, как профессиональные приборы, так и для новичков – любителей.
Подбирая модель рации наши специалисты, производят подбор согласно всем правилам, обращая внимание на все критерии и пожелания клиента.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner